Ubytování s historií
 Česky

Penzion na Starém Brně – kudy k nám

Než si k nám přijdete oddechnout,
prohlédněte si, co vás čeká.

Penzion na Starém Brně
Mendlovo nám. 1a
Brno
603 00

Tel./fax:
+420 543 247 872 Mobil:
+420 777 567 345
E-mail:
info@penzion-brno.com

www.penzion-brno.com

LEGENDA:
Po přepnutí mapy na letecký pohled je velmi dobře vidět půdorys Augustiniánského kláštera (který se nachází v bezprostřední blízkosti Mendlova náměstí) v jehož pravém horním rohu se penzion nachází. Kousek pod šipkou označující polohu vchodu do našeho penzionu je velmi dobře patrný půdorys Baziliky Nanebevzetí Panny Marie a vpravo vedle něj parkoviště. K penzionu lze projít/projet pouze přes toto parkoviště.

POZOR!
Našim zákazníkům, kteří u nás ještě nebyli, se často stává, že náš penzion nemohou najít. Problémem je především nepřehledené odbočení z ulice Úvoz na parkoviště u Baziliky. Při tomto odbočování je nutno přejet přes chodník (o šířce 2–3 m) a pokračovat na parkoviště. Zde je toto problematické místo přesně označeno na mapě.

Pokud jste u nás ještě nebyli, vytiskněte si tuto stránku a mapku. Vaše cesta k nám se tím výrazně usnadní.

GPS poloha penzionu: 49°11'32.21"N, 16°35'39.71"E

Kudy k nám autem
Z dálnice D1 sjedete na exitu 194 BRNO-CENTRUM a pojedete do centra na Mendlovo náměstí. Na výše uvedené mapce se vpravo vedle kostela (Bazilika Nanebevzetí Panny Marie) nachází parkoviště. Přijet se na něj dá jen z křižovatky Úvoz-Pekařská. Pokud byste jeli po ulici Pekařská, pojedete úplně dolů až na její konec v tvaru T (křižovatka s Úvozem). Dále nepojedete ani vpravo ani vlevo, ale rovně přes chodník o šířce 2–3 m na parkoviště, kterým projedete vpravo dozadu za kostel, kde se nachází Penzion na Starém Brně (v mapce je označen šipkou).

Kudy k nám jakkoliv jinak
Od autobusového nádraží Zvonařka přijedete tramvají k hlavnímu vlakovému nádraží a od hlavního vlakového nádraží se přímou linkou tramvaje č.1 (směr brněnské výstaviště) dostanete na Mendlovo náměstí. Na Mendlově náměstí podle výše uvedené mapky projděte vpravo dozadu za kostel (Bazilika Nanebevzetí Panny Marie), kde se nachází Penzion na Starém Brně.

Na stránce s odkazy najdete link na Dopravní podnik města Brna, kde si můžete vyhledat aktuální jízdní řády MHD.


Spřátelené WEBy:  Vinárna U Královny Elišky

Copyright (c) Zdeněk Pavlík, 2004–2017. Všechna práva vyhrazena.
Kontakt: info@penzion-brno.com